Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Błąkały

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem Błąkały

Błąkały,warmińsko-mazurskie

240 000 zł40,45 m² 5 933,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w malowniczej miejscowości Błąkały (gm. Dubeninki), zaledwie kilka minut od słynnych mostów w Stańczykach. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie Mieruniszki

Mieruniszki(Błąkały + 16 km)

100 000 zł4 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Wyjątkowa działka nad jeziorem Mieruniszki - Doskonała inwestycja na dużą przestrzeń!* Na sprzedaż oferujemy imponującą działkę rekreacyjną o powierzchni 4000 m2*, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Galwiecie

Galwiecie(Błąkały + 14 km)

210 000 zł83,60 m² 2 511,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

W ofercie na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z możliwością aranżacji poddasza Galwiecie 29a Szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem i w spokojnej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wiżgóry(Błąkały + 14 km)

107 900 zł5 981 m² 18,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu malowniczą działkę rolną, idealną do realizacji marzeń o własnym siedlisku. Położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łoje(Błąkały + 6 km)

1 250 000 zł144 m² 8 680,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Własna plaża. Dwa domy. Jedno miejsce, które zostaje W pamięci na zawsze. Posiadłość nad jeziorem Przerośl | suwalszczyzna/mazury | 3101 m | 144 m + 71 m Dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona

Wiżgóry(Błąkały + 14 km)

65 400 zł3 020 m² 21,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Z radością prezentujemy malownicze działki przeznaczone pod zabudowę siedliskową w urokliwej miejscowości Wiżgóry, gmina Wiżajny, powiat suwalski.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Kowale Oleckie

Kowale Oleckie(Błąkały + 22 km)

55 000 zł24 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż przytulna, bezczynszowa kawalerka o powierzchni całkowitej około 24 m2, o powierzchni użytkowej 14.50 m2, położona w Kowalach Oleckich na Osiedlu Cegielnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Turówka Nowa

Turówka Nowa(Błąkały + 22 km)

139 000 zł3 000 m² 46,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Gołdap(Błąkały + 22 km)

319 000 zł76,88 m² 4 149,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie o pow. 76,88 m2 położone na parterze w Gołdapi przy ul. Paderewskiego 17! Atrakcyjna Cena! Dużym atutem mieszkania jest wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Filipów

Filipów(Błąkały + 14 km)

750 000 zł109,72 m² 6 835,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Filipów - miejsce, gdzie codzienność zaczyna toczyć się w rytmie natury, a jednocześnie oferuje pełną infrastrukturę do komfortowego życia lub prowadzenia dochodowego najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Kiepojcie

Kiepojcie(Błąkały + 3 km)

180 000 zł1 594 m² 112,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rekreacyjna w miejscowości Kiepojcie nad jez. Przerośl. Prezentujemy wyjątkową ofertę - działkę rekreacyjną o powierzchni 1594 m , usytuowaną nad urokliwym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij